OGRODY ZIMOWE

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 533 505 944
biuro@clean-effect.pl

 

Ogród zimowy to wspaniały pomysł na zatrzymanie lata w Twoim domu. To egzotyczny ogród, w którym, niezależnie od pogody możesz cieszyć się zielenią przez cały rok. Kiedy za oknem szaro i zimno nadchodzi czas na relaks w Twoim "wiecznie zielonym salonie". Różnorodność rozwiązań i konstrukcji pozwala na zaprojektowanie i montaż ogrodu zimowego według upodobań i marzeń. Rodzaj aranżacji zależy od koncepcji, powierzchni pomieszczenia, zainteresowań i potrzeb, tworząc dodatkowe pomieszczenie w Twoim domu, a panujący w nim mikroklimat sprzyja relaksowi. Jeżeli posiada doprowadzenie centralnego ogrzewania może służyć do zimowania niektórych roślin ogrodowych.

Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą i montażem ogrodów zimowych. Nasze konstrukcje tworzymy z najwyższej jakości materiałów, a projekty mają ciekawe i oryginalne kształty. Staramy się zawsze trafić w gust i potrzebę nawet najbardziej wymagającego klienta.

Proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania w projektowaniu ogrodów zimowych, jak i tradycyjne style i formy. Zapewniamy najwyższą jakość produktu oraz długoletnią eksploatację.

Nasi pracownicy zapewnią Państwu fachową obsługę i pomoc. Oferujemy pełne doradztwo przy wyborze technologii, gwarantujemy transport oraz profesjonalny montaż naszych konstrukcji.

Stworzymy dla Państwa wspaniały ogród zimowy, w którym będą Państwo chcieli spędzać każdą wolną chwilę. Gwarantujemy zadowolenie, satysfakcję i zaspokojenia wrażeń estetycznych.